PŘED

PO

Rekonstrukce zázemí a kotelny - Školka Šenov

Předmětem této realizace byla kompletní rekonstrukce kotelny, topení a hygienického zázemí školky v Šenově. Původní kotle byly vyměněny za nové. Tyto kotle jsou šetrnější a úspornější. Byly také vytvořeny kompletně nové rozvody topení po celé školce a koupelna prošla taktéž celkovou rekonstrukcí. Věříme, že se dětem budou tyto úpravy líbit.

PŘED

PO

Výměna starého kotle za nový

V rámci kotlíkové dotace, kterou jsme pro našeho zákazníka zprocesovali, jsme vyměňovali původní kotel v zákazníkově rodinném domě za nový. Nový kotel značky Viadrus je nejen úsporný, ale také výkonný! Zákazník úsporu na topení znatelně ucítí již po první sezóně. Pokud tedy uvažujete o výměně svého kotle, určitě se na nás obraťte.

PŘED

PO

Kopytov - rekonstrukce fasády

Zákazník nás oslovil s přáním o kompletní rekonstrukci fasády jeho rodinného domu. Po upřesnění preferencí a přání zákazníka jsme se vrhli do práce a po dokončení této zakázky získal rodinný dům nový a svěží vzhled, který vydrží mnoho dalších let. Nová fasáda také zlepšila celkové zateplení rodinného domu a bude spolehlivě odolávat všem povětrnostním vlivům.

PŘED

PO

Bohumín - byt 2+1 - kompletní rekonstrukce

Přáním našeho zákazníka byla kompletní rekonstrukce stávající koupelny v jeho rodinném domě. V průběhu prací bylo kompletně vyměněno obložení koupelny včetně podlahy, bylo instalováno žebříkové topení, rozvody vody a elektřiny. Poslední fází byla instalace samotného vybavení koupelny (sprchový kout, vana, umyvadla) včetně koupelnového nábytku.

PŘED

PO

Praha Florentinum - instalace počítačové sítě

Naše společnost se také podílela na instalaci počítačové sítě v pražském Florentinu, které je architektonickým skvostem moderní doby. V budovách Florentina sídlí mnoho společnosti, nachází se zde také pasáž s obchody či nádherná zahrada. Naši prací v tomto jedinečném objektu byla instalace kompletní počítačové sítě v jedné z kancelářských budov. Naše práce spočívala v položení síťových kabelů a instalaci serverových skříni.

PŘED

PO

Ostrava - instalace podlahového topení a kotle

Při této zakázce bylo naši prací vytvoření systému podlahového topení včetně instalace nového kotle a bojleru. Prostory domu byly kompletně pokryty trubicemi zabezpečující vyhřívání podlahy, které byly následně zalité anhydritovou deskou, která se pozitivně podílí na zateplení celé zástavby a také na jejím odhlučnění. Po kompletaci podlahového topení přišla na řadu instalace nového kotle a bojleru na vodu.

PŘED

PO

Bohumín - doložení kazetového stropu

Cílem této zakázky bylo vytvoření úplně nového stropu. Byla realizována instalace kazetového stropu včetně přípravy jeho konstrukce a finálního zavěšení světel. Výsledkem je úplně jiný vzhled kancelářských prostor než před realizací. Toto provedení stropu se také bude podílet na snížení celkových nákladů na vytápění, jelikož původní strop byl snížen o několik čísel.

PŘED

PO

Ostrava - rekonstrukce podlah v RD

Zákazník se na nás obrátil s poptávkou kompletní rekonstrukce podlah v jeho rodinném domě. Při realizaci byly kompletně odstraněny staré podlahy včetně veškerého podloží. Poté byla použita podkladová vrstva, která se poté stala základem pro položení základní podlahové krytiny. Při pokládaní podlahy bylo myšleno také na jejich zateplení.

KOSKAREK KITY MAT, s.r.o.

Stavební společnost založena v roce 2007 sídlící v Bohumíně, zabývající se rekonstrukcemi bytů a dalšími stavebními činnostmi.

RYCHLÉ ODKAZY

> Naše služby
> Reference
> Certifikáty
> Kontakt

KONTAKT

KOSKAREK KITY MAT s.r.o.
Kosmonautů 373, BOHUMÍN
+420 724 895 263
kitymat@seznam.cz