stavební úpravy a rekonstrukce

stavební úpravy a rekonstrukce

Hlavní činností společnosti KOSKAREK KITY MAT s.r.o. jsou kompletní stavební úpravy, provádění rekonstrukcí a renovace fasád. Dokážeme vám z jakékoliv nemovitosti vytvořit nový útulný domov či pracovní prostory během relativně krátké doby a v odpovídající kvalitě. Zajistíme veškeré práce, které jsou se stavebními úpravami spojené. Od elektrických rozvodů, výměny oken či dveří přes podlahářské práce až po práce instalaterské.

Všechny naše projekty se snažíme v maximální možné míře přizpůsobit našim zákazníkům. Každý má své přání a nápady. Proto vždy před začátkem prací s našimi zákazníky konzultujeme jejich nápady a představy, ze kterých navrhneme nejvhodnější řešení pro daný projekt. Spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová.

Samozřejmostí je také provádění pouze částečných stavebních úprav a rekonstrukcí. Pokud tedy zvažuje přebudovat kompletně celou koupelnu či kuchyň, tak jste na správném místě! Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi bytového jádra v panelových domech. Pokud tedy bydlíte v panelovém domě a toužíte po změně, tak i váš typový panelový byt můžeme změnit k nepoznání!

Samostatnou kategorií v rámci našich služeb představují renovace fasád. Na každém domě se dříve či později podepíše zub času a jakmile tato chvíle nastane, tak přichází naše úloha. Kompletně zrenovujeme a obnovíme fasádu vaší nemovitosti tak, že bude k nepoznání od původního stavu a váš dům bude navíc mnoho dalších let opět chráněn před vlivy nepřízně počasí.

Naše společnost je taktéž držitelem oprávnění a certifikátů, které nás oprávňují se zabývat revizemi, montáži a servisem kotlů na tuhá paliva značek VIADRUS a ROJEK.

Pokud se vám již nenávratně blíží povinný termín na revizi vašeho kotle na tuhá paliva, určitě se nám ozvěte! Naši profesionálně vyškolení technici budou vašemu kotli věnovat plno péči.

Všechny naše certifikáty včetně certifikátů od společnosti VIADRUS a ROJEK naleznete zde.

Kromě již zmíněných rekonstrukcí bytů se společnost KOSKAREK KITY MAT s.r.o. zaměřuje také na následující služby:

  • instalaterské práce
  • zednické práce
  • pokládky dlažby
  • pokládky plovoucích podlah
  • horolezecké práce
  • pokrývačské práce
  • stolařské práce
  • montáž dveří
  • montáž oken
  • kompletní údržba bytového fondu

Nabízíme komplexní služby pro naše zákazníky v oblasti stavebních úprav. Můžeme Vám vyhovět již od drobných úprav v domácnosti až po těžké úpravy jako je výměna oken či dveří. Zabýváme se také správou kompletních bytových fondů.

Nechte útrapy s Vaši nemovitostí na odbornících a ozvěte se nám.

KOSKAREK KITY MAT, s.r.o.

Stavební společnost založena v roce 2007 sídlící v Bohumíně, zabývající se rekonstrukcemi bytů a dalšími stavebními činnostmi.

RYCHLÉ ODKAZY

> Naše služby
> Reference
> Certifikáty
> Kontakt

KONTAKT

KOSKAREK KITY MAT s.r.o.
Kosmonautů 373, BOHUMÍN
+420 724 895 263
kitymat@seznam.cz